Scoala-Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Acest forum este dedicat fratiei LOV!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Buna, vreau sa ma prezint!

Go down 
+4
Maria-Ana
gabitzu
soniayo
Diva^.^
8 posters
AuthorMessage
Diva^.^
Incuiat
Incuiat
Diva^.^


Posts : 28
Join date : 2008-05-02
Age : 28
Location : Satu Mare

Buna, vreau sa ma prezint! Empty
PostSubject: Buna, vreau sa ma prezint!   Buna, vreau sa ma prezint! EmptyFri May 02, 2008 4:47 am


Aici puteti sa scrieti despre voi , cine sunteti unde locuiti, ce va place etc.

P.S - Ma numesc Henrietta , insa prietenii imi spun Henny sau Henu. Am 12 ani , implinesc 13 in 16 iunie si sunt zodia gemeni.
Locuiesc in satu mare si imi place mult muzica , gen :rock, punk, pop.
Am 3 pasari , si voi avea un caine insa asta mai incolo.
Imi place sa ma distrez. Daca aveti intrebari dati un pm [ privat mesage]
Back to top Go down
https://scoala-hogwarts.rpg-board.net
soniayo
Incuiat
Incuiat
soniayo


Posts : 14
Join date : 2008-05-02
Location : terra

Buna, vreau sa ma prezint! Empty
PostSubject: Re: Buna, vreau sa ma prezint!   Buna, vreau sa ma prezint! EmptyFri May 02, 2008 5:00 am

Sunt sonia (mama ce noutate). Iubesc animalele, imi place sa stau la PC groaznic de mult, ascult Avril Lavigne, deci punk si ocazional rock, dance, disco, pop. Urasc scoala(ca oricine), imi urasc colegii(cam toti, cu mici exceptii) ...si cam atat...Very Happy. Sunt o fire vesela si foarte activa...mai putin acum cand nu mai am voie sa fac eforturi si sa fac pe nebuna cum faceam de obicei:(
Back to top Go down
gabitzu

gabitzu


Posts : 5
Join date : 2008-05-02
Age : 28
Location : Bacau

Buna, vreau sa ma prezint! Empty
PostSubject: Re: Buna, vreau sa ma prezint!   Buna, vreau sa ma prezint! EmptyFri May 02, 2008 10:53 am

buna sun Gaby sau imi puteti spune Daphne .Am 12 ani, sunt nascuta pe 22-04-1996 si sunt in zodia taurului.Locuiesc in Judetul Bacau si imi place sa stau nult la pc si sa citesc Harry Potter.Am o pisica pe nume Dida si o iubesc foarte mult la fel si alte pisicutze.
Back to top Go down
https://scoala-hogwarts.rpg-board.net/index.htm
Maria-Ana




Posts : 3
Join date : 2008-05-02

Buna, vreau sa ma prezint! Empty
PostSubject: Re: Buna, vreau sa ma prezint!   Buna, vreau sa ma prezint! EmptyFri May 02, 2008 11:00 am

Buna, ma numesc Ana-Maria, am 26 de ani, pe 27 mai fac 27. Imi place tare mult de Jhony Depp. Sunt o fire mai retrasa dar incerc sa imi fac prieteni. Locuiesc in Oradea. flower Imi place sa rezolv jocuri logice, sa dansez, sa ascult muzica, sa citesc, sa ma plimb. I love you


Last edited by Maria-Ana on Mon May 05, 2008 5:41 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Parkour_boy
Incuiat
Incuiat
Parkour_boy


Posts : 27
Join date : 2008-05-02

Buna, vreau sa ma prezint! Empty
PostSubject: Re: Buna, vreau sa ma prezint!   Buna, vreau sa ma prezint! EmptyFri May 02, 2008 11:25 am

Buna,ma numesc Raul,cu userul de pe educat si din fratie Parkour_boy,imi puteti spune Raul,Parky,Park si Pk Very Happy.Imi plac foarte mult cainii,si abia astept sa am unul.Sunt o fire destul de rusinoasa,dar numai cu persoanele noi pentru mine.
Back to top Go down
Shadow
Incuiat
Incuiat
Shadow


Posts : 31
Join date : 2008-05-02
Age : 28
Location : satu mare

Buna, vreau sa ma prezint! Empty
PostSubject: Re: Buna, vreau sa ma prezint!   Buna, vreau sa ma prezint! EmptyFri May 02, 2008 3:27 pm

HY! Sunt Ingrid_Fergie. Pe numele meu adevarat Ingrid Very Happy . Puteti sa-mi ziceti Ingrid, Ingridutsa, Ingridush, Ighe lol! . Sunt o fire plina de mine, uneori vorbesc aiurea dar mai sunt si serioasa, sunt prietenoasa si imi place sa am muuuuuuuuuuulti preteni. Imi plac cainii ca si lu' Pk. Imi place sa glumesc, imi place pizza drunken si ador sa joc volley Basketball . Imi place Fergie, Rihanna, Beyonce, Shakira, Timberlake, Timbaland. Urasc manelele. Sunt originara din Bucuresti dar locuiesc in Satu Mare. afro Sper ca in viata sa realizez tot ce mi-am propus si mai mult king
Back to top Go down
adrian_harry




Posts : 5
Join date : 2008-05-03

Buna, vreau sa ma prezint! Empty
PostSubject: Re: Buna, vreau sa ma prezint!   Buna, vreau sa ma prezint! EmptySat May 03, 2008 7:54 am

buna numele meu e adrian zugravu am 17 ani si implinesc 18 pe data de 23 iulie.prietenii imi spun ady.sunt o persoana comunicativa imi place la nebunie sa ies cu ei sa ma distrez si sa mergem la munte cu placa.
Very Happy
Back to top Go down
adrian_harry




Posts : 5
Join date : 2008-05-03

Buna, vreau sa ma prezint! Empty
PostSubject: Re: Buna, vreau sa ma prezint!   Buna, vreau sa ma prezint! EmptySat May 03, 2008 10:18 am

sunt brunet am ochi caprui 1,86 ascult mai mult rock detest manelele.sunt din bacau etc
Back to top Go down
ronaldi




Posts : 6
Join date : 2008-05-03

Buna, vreau sa ma prezint! Empty
PostSubject: Re: Buna, vreau sa ma prezint!   Buna, vreau sa ma prezint! EmptySun May 04, 2008 6:44 am

buna,sunt mihaela cu userul ronaldi,am 15 ani,sunt din bucuresti,ascult orice gen de muzik mai putin manele, populara si muzik proasta(rbd si th),sunt o fire sociabila,prietenoasa...si cam atat...daca vreti sa mai stiti ceva imi puteti trimite un privat message Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Buna, vreau sa ma prezint! Empty
PostSubject: Re: Buna, vreau sa ma prezint!   Buna, vreau sa ma prezint! Empty

Back to top Go down
 
Buna, vreau sa ma prezint!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Scoala-Hogwarts :: Buna , sunt nou!-
Jump to: